Sídlo společnosti


 

TTI, s.r.o.
Zaoralova 17b
628 00 Brno

 

     
Email:   ttibrno@tti.cz
     
IČO:   46347755
DIČ:    CZ46347755
     
Provozní doba:
Po - Pá   7:00 - 15:30
Zodpovědná osoba:   Miroslav Frost

 

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku pod číslem C/5648 dne 05.05.1992 u Krajského soudu KS v Brně.

 

Kontaktní osoby

Miroslav Frost Emailfrost@tti.cz Mobil+420 605 266 226
jednatel
Jiří Kotoun Emailkotoun@tti.cz Mobil+420 603 845 622
jednatel
Pavel Mrázek Emailmrazek@tti.cz Mobil+420 722 952 500
administrátor IT
Jaroslava Kotounová Emailkotounova@tti.cz Mobil+420 603 561 816
pracovnice IT
Dana Jelínková Emailjelinkova@tti.cz Mobil+420 605 264 015
hlavní ekonom
Marcela Zoubková Emailzoubkova@tti.cz Mobil+420 543 210 674
účetní
Telefon: +420 734 645 859


Provozní doba prodejen:

Po - pá dle provozovny
edited by n.e.s.p.i.